lenka
Lenka vyrůstala v Českých Budějovicích, největším městě Jihočeského kraje. Nebyla soutěživým dítětem. Neměla ani příležitosti cestovat po světě. Nebyla vedena ke sportům a hrám, spíše ke kultuře a umění, i tak se stala pravým opakem – bojovníkem, dobrodruhem, survivorem, podnikatelem.

Lenka studovala ekonomii a při studiu na univerzitě začala pracovat na poloviční úvazek. Brzy jí došlo, že pro to, aby dosáhla na své sny, musí udělat více. V 21 letech odjela do Spojených států amerických, kde se vydala na své první cestovatelské dobrodružství. Cestovala od New Yorku po Key West, od Jacksonville po Los Angeles. Open Water Diver licenci získala na Floridě v roce 1999 a pravidelně se ve „Slunečním státě“ potápěla v Key Largo.

Po návratu do České republiky založila vlastní firmu, začala podnikat a pokračovala v cestovatelských aktivitách a objevování nových možností. Vždy se zaměřovala na zajímavé destinace, kde by mohla dělat více, než posedávat u bazénu. Zjistila, že potápění je aktivitou blízkou jejímu srdci. První výjezd na Maledivy uskutečnila v roce 2001. Tohle dobrodružství bylo pro Lenku zásadní. Ponoření se pod hladinu a setkání s velrybákem se jí stalo osudným – zrodila se její vášeň pro oceán. Od té doby zažila více úžasných ponorů, včetně šnorchlování na Filipínách, mazlení se s rejnoky na Grand Cayman, plavání s mantami na Maledivách a její dosud nejpůsobivější zážitek – krmení žraloků na Bahamách.

Lenčin golfový příběh započal před pěti lety. Věnovala se tenisu, ale chyběla jí šance soutěžit s muži. Golf se jí zdál být dobrou příležitostí toto změnit. Kromě objíždění místního golfového okruhu a sbírání trofejí z regionálních turnajů, začala cestovat za hrou na těch nejúchvatnějších greenech. Měla tu čest hrát na několika golfových hřištích ve Skotsku, včetně Kingsbarns, Old Course St. Andrews, Boston Golf Club, Formby Hall Golf Resort a Crail Golfing Society. V posledním ze zmiňovaných se v roce 2014 zúčastnila The World Team Cup, kde reprezentovala Francii. Jakožto velký fanoušek tohoto sportu, cestovala také za The Open 2014 v Royal Liverpool – jedním z největších eventů světového golfového okruhu. Nenechala si ujít ani Ryderův pohár (the Ryder Cup). V roce 2014 si zahrála na Kajmanských ostrovech, kde si zamilovala North Sound Golf Club a the Blue Tip Golf Course; dále ve Francii – v Golf Country Club de Cannes-Mougins a Terre Blanche, úžasném lázeňském a golfovém resortu v Tourrettes. Kromě toho je Lenka regulárem na českých a švédských greenech. Země, které navštívila a ve kterých hrála, zahrnují Mauricius, Thajsko, Indonésii, Dubaj, Jižní Afriku, Malajsii, Francii, Velkou Británii Španělsko, Mexiko, Singapur a Rakousko.

Na sklonku roku 2014 se Lenka rozhodla transformovat své zájmy a nadšení do nového podniku a spustila projekt Best Golf & Diving.

Díky svým znalostem, zkušenostem a oslňujícímu vzhledu je Lenka Bond girl cestovního ruchu; nejlepší konzultant, průvodce a společnost, jakou si kdy můžete přát. Miluje cestovaní, přírodu a zvířata a svou práci dělá s obrovskou vášní, se zájmem zprostředkovat svým klientům ty nejlepší zážitky.

lenka-007
podpis